Monika Zubrzycka-Nowak

Monika Zubrzycka-Nowak

Akredytowany Coach i Superwizor, Przewodnicząca Komisji Akredytacji

Przewodnicząca Komisji Akredytacji Izby Coachingu
Akredytowany coach superwizor
Powołała do życia i prowadzi Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne – Szkolenia.
Od 1997r. prowadzi szkolenia otwarte i zamknięte z zakresu zarządzania sobą oraz rozwijania umiejętności społecznych umożliwiających lepsze i skuteczniejsze funkcjonowanie w dobie nieustających zmian i pojawiania się nowych wyzwań.
Jest współtwórczynią jednej z pierwszych w Polsce Szkoły Coachingu z programem spełniającym wymagania International Coaching Federation. Zrealizowała jedenaście edycji Studium Coacha Basic i sześć Studium Coacha Executive (ponad 2000 godzin szkoleń). Prowadzi coaching menedżerski, executive, life. Uwielbia teamcoaching. Tworzy programy szkoleniowe dla firm dopasowane do potrzeb organizacji i ludzi w niej funkcjonujacych.
Propaguje wykrywanie kluczowych elementów dla poprawy funkcjonowania firm nowoczesną metodą „ustawień biznesu” wg. B.Hellingera.
Współautorka książek: „Czym (Nie) Jest Coachinig – Prawdy i Mity o Coachingu” oraz ‘Coaching Zdrowia – Twoje Zycie w Twoich rękach’.
Pełni funkcję prezesa Polskiego Stowarzyszenia Coachingu i Rozwoju, które realizuje programy edukacyjne dla szkolnictwa dofinansowywane przez FIO, MEN, EU.
Konsultant TVN, Radio Plus, Vox, Twój Styl, Elle, Newsweek Polska, Remedium, Magazyn Coaching.