Monika Walczak

Monika Walczak rzecznik prasowy IC mentor trener doradca biznesowy

Monika Walczak

Rzecznik prasowy IC,  doradca biznesowy, mentor, trener

Wspiera organizacje w rozwoju. Pomaga organizacjom w przechodzeniu przez zmiany. Wierzy, że można realizować „twarde” cele biznesowe i jednocześnie „miękko” wspierać i rozwijać ludzi. 

Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe w zakresie budowania i prowadzenia zespołów sprzedażowych. Sama często mówi o sobie, że z pierwszego, drugiego i każdego zawodu jest… sprzedawcą.
Obecnie prowadzi działalność szkoleniową i doradczą w obszarach związanych ze sprzedażą, wspierania zespołów w efektywnych działaniach sprzedażowych, jak również doradza w zarządzaniu i komunikacji w organizacji.

Jest uznanym mentorem kadry managerskiej. Specjalizuje się w szkoleniach i warsztatach rozwojowych. Prowadzi treningi indywidualne i zespołowe. Wspiera ludzi i organizacje w przechodzeniu przez zmianę.

Przez blisko 20 lat realizował różnorodne projekty związane ze sprzedaż a następnie z  komunikacją firmową pełniąc najwyższe funkcje kierownicze w przedsiębiorstwach. Od 5 lat kieruje i realizuje projekty edukacyjne. 

Jej szkolenia są wysoko cenione ponieważ przekazuje praktyczną, biznesową wiedzę, która wprost koresponduje z potrzebami uczestników.

Kierowała wieloma projektami pracując w największych koncernach w Polsce. Realizowała projekty m.in. dla PZU S.A., P4, ING Tech, Castorama, BZ WBK Leasing i wiele innych.

Prywatnie przez wiele lat trenowała kick boxing oraz jest miłośniczką wspinaczki wysokogórskiej.